מעוניינים בציוד מקצועי למכוורת? מחפשים ספק אמין? הדרך הנכונה והיחידה לגדל בהצלחה דבורים ולהפיק דבש עוברת דרך ציוד מקצועי המסופק לכם ממקור אמין. מישהו שאפשר לסמוך עליו שייתן לכם ציוד איכותי ומתאים בדיוק לצרכים שלכם.

מי אנחנו?

את הנגרייה לנו הקמנו בשנות ה-70, מתוך צורך לספק שירות למכוורת המקומית של המושב השיתופי שלנו – ניר גלים הממוקם באזור אשדוד. עם השנים פיתחנו מומחיות ויכולת שאת התוצאה שלה חקלאים וכוורנים רבים בארץ מכירים. כיום אנחנו הגוף הוותיק ביותר בתחום ומוכרים בזכות הידע והניסיון הרב שצברנו בתחום המכוורת וכן בשל יכולת ההספקה שלנו של ציוד כוורנות מכל הסוגים ולכל מקום בארץ.

שירות מקיף מוותיקי הענף

כיום הציוד שאנו מספקים מיובא כולו מחו"ל וממיטב היצרנים ומגיע אליכם לכל מקום בארץ, מפוחי עשן, ביגוד, חלות, מסגרות ועוד. לצד כוורות רגילות אנחנו גם מוכרים מערכות שקופות להדרכה והדגמה על חיי הדבורה וכל פתרון ייחודי אחר על פי דרישה של ציוד כוורת שבו אתם מעוניינים. הדלת שלנו פתוחה לשאלות שונות בנושאים מקצועיים המתעוררים והדורשים חשיבה יצירתית ומחוץ ל"קופסה". דבש מתוק וטוב מתחיל מספק ציוד אמין שמבין עניין ויכול לכוון אתכם.

שליחות של מתיקות

הדבש טעים ומתוק, מרכיב חשוב הכנת מאכלים שונים, עוגות טעימות, משמש לתעשיית הקוסמטיקה והריפוי הטבעי. דבש למאכל, דבש מלכות, פרופוליס ועוד, כול זה מחרק קטנטן שמלווה את האדם כבר אלפי שנים ומפרה את גידולנו. היצורים המופלאים הללו זקוקים לנו, שנגן עליהם מפני מזיקים ומחלות, שנספק להם שטחי מרעה ובית חם המותאם בדיוק לצרכים של משפחה עסוקה בת חצי מיליון חברים. את כול הקסם הזה צריך לנהל עם הרבה ידע, ניסיון וציוד מתאים ששומר עליכם מזעם הדבורים ומאפשר לכם לרדות דבש עם מינימום פגיעה בתפקוד הכוורת.

שירות עם אחריות

כשאתם רוכשים את המוצרים שלנו ב"ניר גלים", אתם מקבלים אחריות מלאה עבור המוצרים וטאצ' של ניסיון שעוזר לכם לדעת טוב יותר מה לקנות. התקשרו לטלפון 08-8510038 וספרו לנו מה חסר לכם או השאירו לנו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פתרונות שונים שמתאימים לצרכים המקצועיים שלכם בתחום המכוורת.